معرفی مراکز خرید آنتالیا

یکی از مزایای سفرهای نوروزی خارج از کشور امکان خرید نوروزی متفاوت نسبت به سالهای پیش است. با خرید تور آنتالیا نوروز 97 در واقع به دنیایی از بازارهای لوکس و متفاوت دسترسی دارید تا خرید عیدانه را انجام دهید.

به دلیل توریستی بودن آنتالیا بازار های خرید در سرتاسر شهر وجود دارند و بر خلاف سایر شهر ها در یکجا متمرکز نیستند. از این رو توریست ها در هر کجا که باشند امکان دسترسی به بازار را دارند.

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا
مرکز خرید تراسیتی، در منطق لارا در شهر آنتالیا واقع شده است و با داشتن 150 فروشگاه که شامل برند های ترک و برندهای بین المللی می باشند، در مدت کوتاهی توانسته است به یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا تبدیل گردد.

بازار آنتالیا

بازار آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا
مرکز خرید ماک آنتالیا که در سال 2013 در مرکز شهر آنتالیا افتتاح شده است، که با 155 فروشگاه یکی از مراکز خرید مدرن و بزرگ آنتالیا است.

مرکز خرید دپو آنتالیا
مرکز خرید دپو آنتالیا که سال هاست به نامی آشنا برای مسافرینی که به آنتالیا سفر می کنند تبدیل گردیده، فعالیت خود را از سال 2004 شروع کرده است . این مرکز خرید دارای 85 مفازه است که اغلب آنها فروشگاههای Outlet برند های مشهور ترک و بین المللی هستند.

مرکز خرید مال آف آنتالیا
این مرکز خرید بزرگترین و جدید ترین مرکز خرید آنتالیا است که در آپریل 2017 افتتاح گردیده، مرکز خرید مال آف آنتالیا در زمینی به مساحت 131000 متر مربع و در کنار مرکز خرید دپو احداث گردیده است و دارای 234 فروشگاه میباشد.

مراکز خرید آنتالیا

مراکز خرید آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا
مرکز خرید میکروس آنتالیا، قدیمی ترین مرکز خرید مدرن در این شهر است. این مرکز خرید کلاٌ دارای 128 مغازه مختلف می باشد.
امروزه با وجود اینکه مراکز خرید لوکس متعددی در شهر آنتالیا احداث شده است، هنوز مرکز خرید میگروس جزو مراکز خرید خوب این شهر بوده و بسیاری از توریست ها و گردشگران به خصوص آنهایی که در منطقه کنیالتی آنتالیا اقامت می کنند، برای خرید مرکز خرید میگروس را انتخاب می کنند.