با هلی کوپتر و بالن دبی را بگردید

دبی از جمله شهرهای کردشگری لوکس است. پول های زیادی در دبی صرف تفریح و گردشگری می شود اما در عوض توریست ها چند برابر این پول را به دبی باز می گردانند.

یکی از آژانس های مسافرتی ایران، بسته سفری به دبی طراحی کرده هزینه آن برای یک نفر در اتاق یک نفره 124 میلیون تومان است. نگران نباشید همه سفرها به دبی گران نیستند؛ تور ارزان دبی نوروز 97 از جمله سفر های ارزان به این شهر توریستی است.

اما بشنوید از تور 124 میلیونی دبی!

هلی کوپتر دبی‍

هلی کوپتر دبی

این بسته سفر که لوکس ترین تور برای ایرانی ها نامیده شده شامل 8 شب اقامت در هتل جمیرا برج العرب است. همچنین گردشگران با پرواز بیزینس کلاس امارات در این سفر جابه جا خواهند شد.

جابه جایی مسافران از منزل تا فرودگاه امام خمینی نیز بر عهده آژانس مسافرتی است.

خریداران این بسته سفر از بخش تشریفات CIP فرودگاه وارد هواپیما خواهند شد و در امارات نیز لیموزین آنها را به هتل و در روز آخر به فرودگاه می رساند علاوه بر اینکه در فرودگاه دبی سرویس ویژه مرحبا شامل حال آنها خواهد بود تا مجبور به معطل شدن در فرودگاه برای انجام کارهای اداری نباشند.

برنامه های تفریحی در نظر گرفته شده برای این تور نیز شامل گشت با هلی کوپتر بر فراز دبی، بالن سواری، سافاری با بنز G کلاس، صرف غذا در برج الخلیفه، اسکای دایوینگ در آسمان دبی، بازدید از موزه لوور دبی، بازدید از باغ وحش و بازی تنیس در زمین بازی مرتفع برج العرب است.

بالن سواری در دبی

بالن سواری در دبی

در این سفر یک لیدر اختصاصی هر گردشگر را همراهی خواهد کرد.

هزینه این سفر برای هر نفر در اتاق دونفره حدود 70 میلیون تومان وبرای هر نفر در اتاق یک نفره 120 میلیون تومان محاسبه شده است.