تور سافاری؛ هیجان انگیزترین تفریح در آنتالیا

در استان توریستی آنتالیا هر امکان تفریحی که تصورش را کنید وجود دارد، تنها کافی است اهل تفریح و هیجان باشید. در این میان اگر قصد خرید تور نوروزی آنتالیا را دارید یکی از کارهایی که باید انجام دهید، سافاری در دل طبیعت آنتالیا است.

آنتالیا به دلیل موقعیت جغرافیایی ای که دارد، از طبیعت بسیار متنوعی برخوردار بوده که کاملا مناسب طبیعت گردی است. شاید برای هر کسی که اهل هیجان و طبیعت گردی است، گذر از تپه ها، جنگلها، کوهستانها و حتی رودخانه ها و چشمه سارها با خودروهای سنگین بالاترین تفریح باشد. در سفر به استان توریستی آنتالیا با تورهای سافاری می توانید این تفریح هیجانی را با بالاترین کیفیت و امنیت تجربه کنید.

تور سافاری در آنتالیا

تور سافاری در آنتالیا

سافاری یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین تفریحات دنیا است که یک نوع طبیعت گردی با ماشین سنگین محسوب می شود. در شهرهای توریستی دنیا اغلب برای جذب توریست بیشتر تورهای سافاری در کنار تورهای گشت شهری و طبیعت گردی برگزار می شوند. اما تور سافاری آنتالیا یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین تورهایی است که در این منطقه برگزار می شود و خریداران بسیار زیادی دارد.

هر ساله گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به آنتالیا سفر می کنند تا سافاری را در این منطقه تجربه کنند چراکه تور سافاری آنتالیا به دلیل طبیعت متنوع منطقه و امکاناتی که برای این تفریح  تدارک دیده اند شهرت جهانی یافته است.

از این روی اگر با خرید تور نوروزی آنتالیا قصد دارید تعطیلات نوروزی را در آنتالیا سپری کنید، توصیه می کنیم سافاری را هم جز برنامه های تفریحی خود قرار دهید.

طبیعت منطقه ی کمر و لارا بهترین مکان برای سافاری هستند که تورهای آن در آژانسهای گردشگری سطح استان به فروش می رسند. با پرداخت هزینه ای حدود 38 الی 60 دلار می توانید تور سافاری را خریداری و هیجان واقعی را با ماشین سواری در دل طبیعت زیبای آنتالیا تجربه کنید.

لازم به ذکر است تمامی تورهایی که در آنتالیا با عنوان آفرود یا سافاری عرضه می شوند شامل عبور از محیط جنگلی و رودخانه، جاده های بین شهری و کوهستان می شوند. به علاوه تمامی این تورها با بیمه همراه بوده و در امنیت کامل و به طور استاندارد برگزار می شوند.

تور سافاری در آنتالیا

تور سافاری در آنتالیا