هتل اوکس بانکوک ساتورن تایلند

هتل پنج ستاره ی اوکس بانکوک ساتورن هتلی فوق العاده ست که در تور تایلند نوروز 97 رزرو می شود.
هتل اوکس بانکوک ساتورن در محله ی ساتورن قرار گرفته که یکی از مناطق تجاری و پر رفت و آمد شهر بانکوک محسوب می شود.

این هتل پنج ستاره تا ایستگاه مترو چانگ نونسی تنها850 متر فاصله داشته و اگر بخواهید از ایستگاه مترو سوراساک استفاده کنید، می باید چیزی نزدیک به 20 دقیقه پیاده روی داشته باشید و به فاصله ی 1.1 کیلومتری هتل بروید.

رستوران بلو الفنت در فاصله ی 900 متری هتل اوکس بانکوک ساتورن واقع شده و اگر بخواهید به پارک لومپینی بروید، می باید با طی 4 کیلومتر که در خیابان های بانکوک ربع ساعت زمان خواهد برد، از محل هتل تا پارک برسید.

زندگی دریایی جهان اقیانوسی بانکوک نیز در فاصله ی 4 کیلومتری هتل قرار داشته و می توانید از فاصله را با تاکسی یا مترو طی نمایید.

باغ وحش دیدنی دوسیت شهر نیز در مسافتی نزدیک به 10 کیلومتر دورتر واقع شده و نیم ساعت سواری شما را از محل هتل به این باغ وحش خواهد رساند.

سافاری ورلد نیز در فاصله ی 39 کیلومتری هتل قرار دارد که می باید یک ساعت سواری را تا رسیدن به آن در نظر داشته باشید.

هتل ساتورن بانکوک تایلند

هتل ساتورن بانکوک تایلند

واحدهای اقامتی هتل اوکس بانکوک ساتورن

هتل پنج ستاره ی اوکس بانکوک ساتورن دارای واحدهای اقامتی از جمله آپارتمان دو اتاق خوابه، سوئیت دو اتاق خوابه، آپارتمان یک اتاق خوابه، سوئیت یک اتاق خوابه، اتاق استودیو، و نیز اتاق استودیو بالکنی ست. تمام این واحدها چشم انداز شهر بانکوک را داشته و از اتاق خود می توانید به زیبایی های بی انتهای شهر خیره شوید.

هتل ساتورن بانکوک تایلند

هتل ساتورن بانکوک تایلند

امکانات هتل اوکس بانکوک ساتورن

در اتاق ها و سوئیت های این هتل پنج ستاره ی شهر بانکوک، مبل های راحتی، سیستم تهویه ی مطبوع، میز کار، کمد دیواری، دستگاه قهوه ساز، چای ساز، تلویزیون، سرویس بهداشتی و حمام با وان، دیوارهای ضد صدا، و… قرار داده شده است.

هتل نیز دارای مرکز تناسب اندام، سونا، استخر در فضای باز، استخر مخصوص کوددکان، جکوزی، کلاس های یوگا، ماساژ، کافی شاپ، رستوران، خدمات شبانه روزی، شبکه ی وای فای، تاکسی سرویس، ترانسفر فرودگاهی غیررایگان، انبار بار و چمدان، آسانسور و… می باشد.

هتل ساتورن بانکوک تایلند

هتل ساتورن بانکوک تایلند

هتل ساتورن بانکوک تایلند

هتل ساتورن بانکوک تایلند