هتل چهار ستاره ی سیتی سیزنز دبی

تور دبی هتل چهار ستاره با هتلی مانند هتل سیتی سیزنز در منطقه ی دیره می تواند برای فصل زمستان عالی باشد.

این هتل در فاصله ی 5 دقیقه ای ایستگاه مترو دیره قرار داشته و از این لحاظ برای رفت و آمد با مترو بسیار راحت خواهید بود.

هتل سیتی سیزنز دبی دارای اتاق پریمیوم، اتاق دولوکس، اتاق دولوکس، اتاق خانوادگی با ظرفیت 6 نفر، سوئیت یک خوابه، سوئیت خانوادگی دو خوابه می باشد. و این واحدهای اقامتی به ترتیب دارای متراژها 38 متر مربع، 40 متر مربع، 76 متر مربع، 61 متر مربع، و 68 متر مربع هستند.

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی

از این هتل چهار ستاره تا مرکز خرید دیره سیتی سنتر تنها 600 متر بوده که اگر بخواهید این مسیر را پیاده طی کنید، تنها 7 دقیقه در راه خواهید بود.

همین طور برای رفتن به برج ساعت دیره باید ربع ساعت پیاده روی نمایید. و فاصله ی هتل از برج ساعت 900 متر می باشد. شما می توانید به جای 15 دقیقه پیاده روی از تاکسی های این مسیر استفاده کرده و ظرف مدت سه دقیقه خود را به برج ساعت برسانید.

اگر بخواهید به ایستگاه متروی الرقه بروید، باید برای 22 دقیقه پیاده روی کرده و یا با تاکسی مدت 7 دقیقه را در راه باشید.

فاصله تا روستای قرن 1.5 کیلومتر بوده و برای رفتن به مرکز خرید آل بوستان باید 4 کیلومتر را پشت سر بگذارید.

2.8 کیلومتر تا مرکز خرید برج های دوقلو از هتل سیتی سیزنز مسافت خواهید داشت و فاصله تا مرکز خرید الغریر نیز 2.1 کیلومتر است که با چیزی در حدود 30 دقیقه پیاده روی طی می شود.

همین طور فاصله ی این هتل چهار ستاره تا مرکز خرید جمیرا پالازا، مرکز خرید ویلیج مال و دبی گاردن گلو به ترتیب برابر 7.9 کیلومتر، 8.9 کیلومتر و 5 کیلومتر است.

فاصله ی هتل سیتی سیزنز تا فرودگاه دبی هم 3.3 کیلومتر بوده و برای طی این مسافت با خودرو تنها 8 دقیقه زمان احتیاج خواهید داشت.

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی

امکانات هتل سیتی سیزنز دبی

استخر روباز، بالکن، کافی شاپ، رستوران، شبکه ی اینترنت وای فای، جکوزی، سونا، صندوق امانات، آرایشگاه زنانه و مردانه، تاکسی سرویس، باشگاه سلامت، سالن بدنسازی، خدمات لباسشویی، خدمات خشکشویی، اتوکشی، صرافی، سرو صبحانه در اتاق و… از امکانات این هتل به شمار می روند.

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی