استقبال از نمایشگاه گردشگری تهران+فیلم

این روزها تهران میزبان نمایشگاه بین المللی گردشگری است و امروز 6 ام بهمن ماه در حالی به کار خود پایان می دهد که با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شده است.

11 امین نمایشگاه گردشگری تهران

11 امین نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش باروبندیل به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با استقبال خوب علاقه ‌مندان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

در نمایشگاه امسال که از تاریخ 3 الی 6 ام بهمن ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است، ۷۰ شرکت خارجی و ۴۳۰ شرکت داخلی در ۱۴ سالن ظرفیتها و توانمند‌های خود را ارائه کرده اند.

از جمله ویژگیهای جالب نمایشگاه گردشگری امسال تهران، اجرای آیینها، معرفی لباسها و پخت غذا‌های سنتی و محلی در فضایی شاد و مفرح، همراه با معرفی آثار و جاذبه‌های دیدنی و طبیعی ایران محسوب می شود.

در نمایشگاه گردشگری امسال به صورت تخصصی به حوزه ی گردشگری کودک و خانواده پرداخته شده که در این راستا نخستین همایش گردشگری کودک و نوجوان نیز همزمان با برپایی این نمایشگاه برگزار شد.

حضور ۴۸ شرکت گردشگری الکترونیک در این نمایشگاه از دیگر موارد تمایز این نمایشگاه با سایر دوره هاست؛ طبیعت گردی و بوم گردی، گردشگری سلامت، معرفی اقوام و آیینها از دیگر بخشهای نمایشگاه است.

اگر می خواهید با حال و هوای نمایشگاه گردشگری تهران بیشتر آشنا شوید گزارش زیر را که توسط خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما تهیه شده است را تماشا کنید: