تور هندوستان با هتل کسپیا دهلی

هندوستان، کشوری پر رمز و راز است که سفر به آن بسیار لذت بخش خواهد بود. بازدید از جاذبه های گردشگری که بارها و بارها در فیلم های هندی دیده ایم، با خرید تور هندوستان به راحتی میسر می شود.

در سفر خود به این کشور، می توانید در اقامتگاه های مختلفی بمانید که ما امروز به شما پیشنهاد مناسبی برای اقامت در هندوستان را داریم.

 

هتل کسپیا دهلی

در ابتدا باید بگوییم که این هتل 4 ستاره، هتلی نسبتا قدیمی است که بازسازی شده است. این هتل در مرکز شمال دهلی قرار گرفته است، منطقه ای شلوغ و پر رفت و آمد و هیجان!

هتل کسپیا دهلی هندوستان

هتل کسپیا دهلی هندوستان

در این هتل اتاق های مختلفی وجود دارد که میتوانید به سلیقه ی خود هر کدام را که مایلید انتخاب کنید. اتاق های هتل کسپیا دهلی به اتاق های دولوکس، با مساحت ۲۲٫۵ مترمربع، پریمیوم، با مساحت ۲۲٫۵ مترمربع، سوپریر، یک تخت دو نفره کینگ و یک تخت مبلی تقسیم می شود.

اتاق های هتل همگی امکانات رفاهی دارند که برای آسایش مسافران مناسب است، به عنوان مثال همگی تهویه مطبوع هتل، طراحی شیک و مدرنی به همراه نورپردازی گرمی دارند و مجهز به مبل های راحتی، دستگاه چای ساز و قهوه ساز و صندوق امانات شخصی هستند. امکانات دوش، در حمام ها فراهم شده است. در برخی از اتاقها، می توانید از تلویزیون ال سی دی پلاسما، تلفن در حمام، ملافه های تمیز، آینه و دمپایی استفاده کنید.

هتل کسپیا دهلی هندوستان

هتل کسپیا دهلی هندوستان

خدمات رفاهی

این هتل میز پذیرش شبانه روزی دارد، نظافت روزانه صورت می گیرد، پارکینگ با نگهبان و پارکینگ گاراژی هم در صورت نیاز، در دسترستان قرار می گیرد.

می توانید برای گردش در دهلی، از هتل حتی ماشین کرایه کنید. خدمات خشکشویی، اتوشویی و پرس شلوار با پرداخت هزینه اضافه، برای شما مسافران مهیا می شود.

هتل کسپیا دهلی هندوستان

هتل کسپیا دهلی هندوستان

برای افراد کم ناتوان و ناتوان امکاناتی مانند ویلچر و علامت هایی به خط بریل وجود دارد. اینترنت رایگان وای فای در تمام اتاق ها و در فضاهای عمومی هتل در دسترس است. برای جلسات کار، اتاق های همایش و جلسات با امکانات فکس و فتوکپی نیز فراهم است. . فضایی مختص افراد سیگاری و فضایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. اتاق های خانوادگی و وی آی پی جزو اتاق های مخصوص هتل محسوب می شوند.

امکانات تفریحی هتل

شما در رستوران هتل می توانید انواع غذاهای اروپایی، شرقی و هندی را میل کنید و از کافه ی آن انواع نوشیدنی ها، خوراکی ها و تنقلات را سفارش دهید.

و می توانید در مرکز تناسب اندام و سالن ورزشی، ورزش کنید.

برای رزرو تور و هتل هندوستان می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.parmidatours.com/tour/india