تور مراکش و گشت در شهر باستانی ازمور

یکی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار در کشور مراکش که مسافران تور مراکش باید از آن بازدید کنند شهر تاریخی ازمور است.

ازمور “Azemmour” شهری بندری در سواحل اقیانوس اطلاس است که در 75 کیلومتری جنوب غربی کازابلانکا در کرانه های رود Oum Er واقع شده است. گردشگرانی که با تور مراکش چند شبی را در شهر زیبای کازابلانکا سپری می کنند، یکی از جاذبه های گردشگری که باید از آن بازدید کنند همین شهر ازمور است.

ازمور یکی از شهرهای باستانی مراکش است که قدمت آن به قرن 16 ام میلادی باز می گردد. قدمت و اصالت را می توان در معماری بناهای خشتی شهر مشاهده کرد.

تور مراکش, شهر ازمور

تور مراکش, شهر ازمور

این شهر مانند دیگر شهرهای مراکش از معماری خاص اسلامی-مراکشی برخوردار بوده که رنگ سفید مهمترین ویژگی معماری شهر محسوب می شود. پس از آن آنچه در این شهر نظر را بیش از هر چیزی جلب می کند، دیوارهای خشتی ای هستند که اطراف بخش تاریخی شهر کشیده شده اند.

از بافت منحصر به فرد شهر که بگذریم، سواحل ازمور یکی از ناب ترین و آرام ترین نقاط دنیا برای استراحت محسوب می شوند. سواحل ازمور و هتلهای باشکوهی که در خط ساحلی این شهر بنا شده اند در طول سال میزبان ثروتمندان بیشماری از سراسر دنیا هستند که برای تعطیلات با تور مراکش به این کشور سفر می کنند.

اگر با تورهای لوکس مراکش در شهر توریستی کازابلانکا آمدید، بهتر است طی یک سفر یک روزه به شهر زیبای ازمور نیز سری بزنید. با یک ساعت طی مسیر به شهر زیبای ازمور خواهید رسید که قطعا ارزش دیدن و وقت گذاشتن دارد.

تور مراکش, شهر ازمور

تور مراکش, شهر ازمور

تور مراکش, شهر ازمور

تور مراکش, شهر ازمور