گردشگری آنتالیا در 2018 رکورد می شکند

آنتالیا سرزمین سواحل رویایی و مجهز و هتلهای یو آل زیبا و باشکوه است که در طول سال افراد بسیاری را از سراسر دنیا وسوسه ی خرید تور آنتالیا می کند.

در این میان ایرانیان اصلی ترین مسافران آنتالیا محسوب می شوند که سفرشان به آنتالیا فصل نمی شناسد. بسیاری از همین حالا با خرید تور آنتالیا 22 بهمن سعی دارند تعطیلات پیش روی را در این شهر ساحلی سپری کنند.

خرید تور آنتالیا ۲۲ بهمن,پیست اسکی در آنتالیا

خرید تور آنتالیا ۲۲ بهمن,پیست اسکی در آنتالیا

استقبال از آنتالیا هر سال روبه افزایش است و گفته می شود این شهر توریستی در سال 2018 رکورد تاریخ گردشگری را خواهد شکست. استاندار آنتالیا در مصاحبه ای با خبرگزاری آناتولی چنین ادعایی را مطرح نمود که اصلا دور از ذهن نخواهد بود.

منیر کارا اوغلو با اشاره به اینکه سال 2017 سال خوبی از نظر گردشگری برای ترکیه و آنتالیا بوده افزود، سال را با میزبانی از 10 میلیون و 500 هزار گردشگر به پایان رساندیم.

کارااوغلو به افزایش 60 درصدی در بخش گردشگری نسبت به سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: در هیچ کجای دنیا 60 درصد رشد در بخش گردشگری، در طول دو سال مشاهده نشده است که آنتالیا موفق به شکستن رکورد در این زمینه شده است.

استاندار آنتالیا با توجه به ارزیابی ارقام و داده های گردشگری در سالهای گذشته، چشم اندازش در خصوص وضعیت گردشگری استان آنتالیا را در سال 2018 بسیار مثبت دانست. ایشان میزان گردشگران خارجی در آنتالیا را در سال 2018 رقمی بین 13 الی 14 میلیون نفر دانست که می توان شکستن رکورد در تاریخ گردشگری محسوب بشود.

با این تفاسیر بهتر است از همین حالا با خرید تور آنتالیا 22 بهمن یک تعطیلات زمستانه ی هیجان انگیز را در آنتالیا همراه با ورزشهای زمستانی برای خود برنامه ریزی کنید.

استان آنتالیا در فصل زمستان مرکز ورزشهای زمستانی خصوصا اسکی بوده که ثابت کننده ی این موضوع است که این منطقه در تمامی فصول سال حتی زمستان جذابیت برای گردشگری دارد.

گردشگری آنتالیا در زمستان

گردشگری آنتالیا در زمستان