تور دبی و اقامت در هتل سنت جرج

با خرید تور دبی زمستان 96 و اقامت در یکی از هتل های به نام و مشهور در مناطق دیدنی، سفری عالی و به یاد ماندنی خواهید داشت.

از میان هتل های بنام و معتبر دبی، می توان به سراغ هتل های ارزان قیمت تری چون هتل سه ستاره ی سنت جرج نیز رفت. به این معنا که لزوما همیشه هتل های برتر و ممتاز دبی، در میان هتل های لوکس و گران قیمت آن قرار نگرفته اند.

بلکه برخی از هتل های کم ستاره و ارزان قیمت دبی نیز با وجود نداشتن برخی امکانات، اما همان خدمات رفاهی متناسب با تعداد ستاره های خود را در سطح عالی ارائه داده و سبب رضایت دائمی مشتریان و مسافران خود شده اند.

هتل سه ستاره ی سنت جرج از همین هتل های ارزان قیمت دبی است که امکانات خود را در سطح بالا عرضه کرده و در کنار قیمت مناسبی که دارد، از اقامت در آن خشنود و راضی خواهید بود.

هتل سنت جرج دبی

هتل سنت جرج دبی

امکانات و خدمات رفاهی هتل سنت جرج

هتل سه ستاره ی سنت جرج دارای 140 اتاق و سوئیت بوده که شامل اتاق یک تخته، اتاق دو تخته ی معمولی، اتاق دو تخته ی کینگ، سوئیت سه نفره و سوئیت چهار نفره هستند.

در این هتل خدمات خانه داری ارائه شده و ترانسفر فرودگاهی به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار دارد.

پذیرش هتل شبانه روزی بوده و مرکز تجارت و خدمات تهیه ی تورها در هتل وجود دارد.

هتل سنت جرج دبی

هتل سنت جرج دبی

برای کودکان یک اتاق بازی به همراه سرویس ویژه ی نگهداری از کودکان در نظر گرفته شده و اگر کودک همراه خود دارید، در صورت تمایل می توانید از این سرویس هتل در ساعاتی استفاده نمایید.

از دیگر خدمات هتل سنت جرج دبی می باید به مواردی از قبیل سالن بیلیارد، امکانات برگزاری جلسات و ضیافت، خدمات لباسشویی، خدمات اتوکشی و کفش و واکس، خدمات تهیه ی بلیط، اتاق های پاک و بدون سیگار، انبار بار و چمدان، آسانسور، گاو صندوق در اتاق ها و سوئیت ها، بار، رستوران، شبکه ی اینترنت وای فای در لابی و… اشاره کرد.

هتل سنت جرج دبی

هتل سنت جرج دبی