سفر گرانقیمت با تور کانادا به سرزمین نیاگارا

تماشای مناظر بی نظیر زمستانی با خرید تور کانادا زمستان 96 مهیا می شود. کانادا سرزمینی پهناور با اقلیم سرد است که از خیره کننده ترین مناظر طبیعی به ویژه در فصل زمستان برخوردار است.

جذابیتهای کشور کانادا ثروتمندان را وسوسه می کند با تور کانادا به این سرزمین دورافتاده و سردسیر سفر کنند. اگر شما هم اهل سفرهای لاکچری هستید، خرید تور کانادا زمستان 96 را پیشنهاد می کنیم که سفری مملو از تجربه های هیجان انگیز خواهد بود.

خرید تور کانادا زمستان 96, تماشای آبشار نیاگارا

خرید تور کانادا زمستان 96, تماشای آبشار نیاگارا

تور کانادا

چند سالی است آژانسهای مسافرتی تور کانادا را در سطوح مختلف اجرا می کنند. تور کانادا جز تورهای گرانقیمت است که باید حداقل 20 میلیون تومان ناقابل پرداخت کنید تا به سرزمین فیلمهای خاطره انگیز سفر کنید.

قیمت تور کانادا در آژانس پارمیدا حداقل 5.950.000 تومان به اضافه ی 4250 دلار است که چیزی حدود 22 میلیون تومان می شود. اما با خدماتی فوق العاده همراه است که سفر دور و دراز شما به قاره ای دیگر را بسیار لذتبخش و هیجان انگیز می کند.

خرید تور کانادا زمستان 96, تماشای آبشار نیاگارا

خرید تور کانادا زمستان 96, تماشای آبشار نیاگارا

تور ترکیبی کانادا به مدت 12 روز شامل 4 شب اقامت در تورنتو ، دو شب اقامت در نیاگارا و 5 شب اقامت در ونکوور می شود که با پرواز KLM که یک ایرلاین فرانسوی-هلندی است صورت می پذیرد.

خدمات تور کانادا با پارمیدا شامل اخذ ویزا از سفارت کانادا، 11 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و داخل شهری و بین شهری، راهنمای تور فارسی زبان در کلیه ی مسیرها، هزینه ی پروازهای داخلی و ورودیه محلهای مورد بازدید گروهی می شود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کانادا

1. اصل پاسپورت جدید تمامی متقاضیان با حداقل دو سال اعتبار به انضمام کلیه گذرنامه های قبلی
2. یک قطعه عکس 3.5*4.5 جدید رنگی تمام رخ با زمینه سفید
3. ترجمه سند ازدواج در صورتیکه زن و شوهر با هم سفر میکنند
4. گردش حساب سه ماهه آخر به همراه نامه تمکن به لاتین
5. ترجمه اسناد ملکی یا تجاری
6. ترجمه مدارک شغلی که شامل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، روزنامه رسمی، جواز کسب، پروانه بهره وری، پروانه نظام مهندسی، پروانه مطب، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی و غیره می شود.
7. تکمیل فرم های مشخصات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان
8. ترجمه شناسنامه و ترجمه کارت پایان خدمت برای آقایان
9. تهیه لیست سفرهای خارجی در پنج سال گذشته منطبق با مهرهای مربوط در پاسپورت

شاید پروسه ی سفر به کانادا با شرایط سخت اخذ ویزا و بعد طولانی مسافت کمی مشکل باشد، اما در نهایت به سرزمینی سفر می کنید که مملو از دیدنهای خیره کننده است. همین حالا اگر حداقل 30 میلیون تومان پول اضافه دارید با خرید تور کانادا زمستان 96 یک سفر هیجان انگیز را به خودتان هدیه کنید.