مهم ترین محله ها در دبی

تور دبی دی ماه 96 با توجه به قرار داشتن در جشن سال جدید میلادی، و مراسم و جشن هایی که به این مناسبت در دبی برگزار می شود و همین طور جشنواره های فروش که در مراکز خرید دبی برقرار است، به یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین تورهای خارجی ارزان قیمت تبدیل شده است.

تور دبی دی 96

تور دبی دی 96

وقتی به دبی سفر می کنید، دو منطقه ی دیره و بر دبی را پیش روی خود خواهید داشت.

دیره

دیره به قسمت شمالی دبی اطلاق می شود که در واقع بافت سنتی و بازارهای قدیمی تر را به خود اختصاص داده است.

بر دبی

بر دبی جایی ست که دنیای مدرن دبی را در آن یافته و آسان خراش های لوکس در آن جای گرفته اند. بر دبی در حد فاصل جمیرا و خور دبی واقع شده است.

اما مشهورترین محله های دبی که احتمالا در سفر خود نیاز خواهید داشت که به آن ها رفت و آمد کنید، به شرح زیر هستند.

محله السطوه دبی

محله ی السطوه در دبی محله ای ست که هندی های مقیم دبی در آن سکونت داشته و طبیعتا فروشگاه ها و رستوران هایی که در این محله می بینید نیز صاحبان هندی دارد. اگر به محله ی السطوه رفتید، حتما از بازار طلای آن دیدن کنید.

محله جبل علی دبی

مرکز خرید ابن بطوطه در محله ی جبل علی دبی مشهورترین مرکز خرید بوده و همین طور بندر جبل علی که عنوان بزرگترین بندر دست ساز دنیا را به خود اختصاص داده، در این محله قرار گرفته است.

محله کرامه دبی

محله ی کرامه دبی یکی از ارزان ترین محله های دبی محسوب شده و اگر به دنبال فروشگاه هایی با اجناس ارزان قیمت و یا رستوران هایی که منوهای ارزان تر دارند، هستید بد نیست که به محله ی کرامه سر بزنید.

محله ی میردیف دبی

مرکز خرید میردیف در محله ی میردیف یکی از جاذبه های توریستی دبی محسوب می شود.

محله ی الممزر دبی

در محله ی الممزر می توانید به سواحل خلیج فارس رفته و از امکانات تفریحی آبی و ورزش های هیجان انگیز بهره مند شوید.

محله ی بستکیه دبی

در محله ی بستکیه انواع و اقسام کافه های شیک را خواهید دید که برای صرف یک عصرانه و یا صبحانه ی کامل عالی به نظر می رسند. کافه هنر بستا معروف ترین کافه در محله ی بستکیه می باشد.