سفر به ترانسیلوانیا سرزمین رمزآلود

اگر اهل ماجراجویی هستید و دلتان برای هیجان لک زده بهتر است زمان خرید تورهای اروپایی مقصدتان را ترانسیلوانیا انتخاب کنید. این دشت مرموز رومانی دیدنی های بسیاری برای کشف کردن دارد.

رومانی که بیشتر از جنگل های باستانی و صخره و دره ساخته شده. یک دشت پر از تپه ماهور هم دارد که ناشناخته های زیادی در دلش جای داده است.

شهر ترانسیلوانیا

شهر ترانسیلوانیا

ترانسیلوانیا را باید یا با دوچرخه طی کنید و یا پیاده! این خود هیجان سفر را چند برابر میکند. نگران نباشید در این سفر شما تنها نیستید. چرا که توریست های زیادی در مسیر وجود دارند، از همه مهمتر چوپان ها و مردم محلی که اهالی همان جا هستند، نمیگذارند گم شوید. اگر خوش شانس باشید فرصت نزدیک شدن به دام های محلی را هم خواهید داشت.

در مسیر انواع جاذبه های طبیعی و بناهای باستانی وجود دارد که میتوانید از آنهات دیدن کنید.

در کتابهای شهری افسانه ای وجود داشت که به نام شهر زوزه گرگ شهرت داشت. واقعیت این است که آن شهر همین ترانسیلوانیا است.

در ترانسیلوانیا می توانید غارنوردی کنید، از صخره های هولناک بالا روید و در بالای فلات بوکگی دوچرخه سواری کنید. شهر ترانسیلوانیا یکی از نقاط گردشی فریبنده اروپاست؛ شهری که آمیزه ای از معماری های تاریخی، کافه های شیک و طبیعت ماجراجویانه است. قدمت کلیساهای این شهر به بیش از دو هزارسال می رسد.

لغت ترانسیلوانیا به معنای «شهر هفت قلعه» است و علت این نامگذاری هم به قرن 12 و ایجاد قلعه های متعدد برای دفاع از تهاجم های گوناگون به شهر باز می گردد.

ترانسیلوانیا

ترانسیلوانیا

قلعه سبوس در نزدیکی شهر به قلعه دراکولا معروف است و همین نام باعث شده سالیان سال مردم اروپا این شهر را به عنوان پایتخت خون آشام ها بشناسند. برای یک سفر ماجراجویانه و هیجان انگیز می توانید به ترانسیلوانیا بروید و مطمئن باشید این شهر شما را ناامید نخواهدکرد، زیرا طبیعت بکر آن هر گردشگری را مجذوب خود خواهدکرد و قلعه ها و معماری تاریخی آن چشمان مسافران را به خود خیره می کند.