تور مالزی با هتل کروس کوالالامپور

مالزی سرزمینی استوایی است که در طول سال دارای آب و هوای مطبوعی برای سفر و گردشگری است. اگر برای فصل زمستان به دنبال خرید تور خارجی هستید، تور مالزی زمستان بهترین انتخاب ممکن است.

تور مالزی یکی از ارزان ترین تورهای خارجی است که به مدت 8 روز برگزار می شود. می توان حدود قیمتی 1.690.000 الی 3.890.000 تومان را برای تورهای مالزی در نظر گرفت که برای یک سفر طول و دراز به آن سر دنیا قیمت بسیار مناسبی است.

تور مالزی زمستانی

تور مالزی زمستانی

در فصل زمستان نیز با توجه به آب و هوای استوایی مالزی، این کشور محبوب ترین مقصد گردشگری در دنیا محسوب می شود. شما هم می توانید با خرید تور مالزی زمستانی یک سفر ویژه به مالزی داشته باشید که آب و هوایی کاملا متفاوت از شهر و کشور شما دارد.

مالزی مملو از هتلهای مدرن و شیک است که در این سفر اقامت شما را لذتبخش تر خواهند کرد. یکی از آنها هتل 4 ستاره ی کروس کوالالامپور مالزی است که قیمت تور مالزی با این هتل به همراه صبحانه حداقل 2میلیون و 130 هزار تومان است.

معرفی هتل 4ستاره کروس کوالالامپور مالزی

هتل کروس یکی از هتلهای 4ستاره ی زیبا است که در مرکز شهر کوالالامپور در جایی واقع شده است که به اغلب جاذبه های توریستی شهر نزدیک است.
خبر خوش اینکه برجهای دوقلوی پتروناس که معروف ترین جاذبه ی کوالالامپور است در فاصله ی اندک از هتل قرار دارد و می توانید از پنجره ی برخی از اتاقها شاهد مناظر زیبای برجهای دوقلو باشید.

Corus Hotel Kuala Lumpur

Corus Hotel Kuala Lumpur

در طراحی فضاهای هتل 4ستاره ی کروس نهایت دقت صورت گرفته و به تمام جزئیات توجه شده تا فضایی دلنشین برای اقامت شما فراهم شود.

اتاقهای هتل کروز بسیار بزرگ و دلباز بوده و دارای پنجره با دید عالی از شهر هستند. واحدهای اقامتی هتل که از رنگ بندی بسیار دلنشینی برخوردار هستند مجهز به امکانات رفاهی مطلوبی نظیر سیستم تهویه ی مطبوع، مینی بار، چای و کافه ساز، حمام مجهز به سشوار و وان، تلویزیون صفحه تخت و تخت خوابهای زیبا و راحت شده است.

Corus Hotel Kuala Lumpur

1Corus Hotel Kuala Lumpur

Corus Hotel Kuala Lumpur

2Corus Hotel Kuala Lumpur

Corus Hotel Kuala Lumpur

3Corus Hotel Kuala Lumpur

از دیگر امکانات هتل باید به اینترنت رایگان در فضای عمومی، مرکز بدنسازی، استخر روباز، سونا و سالن ماساژ اشاره کرد که اوقات خوب و خوشی را برای شما رقم می زنند.

Corus Hotel Kuala Lumpur

4Corus Hotel Kuala Lumpur

رستورانهای هتل هم با فضایی زیبا و بی نظیر، انواع غذاهای محلی و اروپایی را به مهمانان خوش سلیقه ی هتل ارائه می دهند. در این هتل انواع نوشیدنی نیز برای مهمانان فراهم است.

Corus Hotel Kuala Lumpur

5Corus Hotel Kuala Lumpur

Corus Hotel Kuala Lumpur

6Corus Hotel Kuala Lumpur