مقاصد گردشگری در آخرین ماه سال میلادی

آخرین ماه میلادی سال، ماه گردبادیست که گویا می بایست در آن بیشتر از ماه های سال سفر کرد. مخصوصا که هوا سرد است و برفی و بسیاری از مکان های گردشگری، دیدنی تر از قبل می شوند. حتی زمانی که هرج و مرج برای شروع سال جدید میلادی، در کشورهای مختلف فراگیر می شود. در این ماه است که با سفر با تورهای اروپایی شما می توانید بهترین نمایش از زمستان را مشاهده کنید.

بارش فراوان برف، مغازه های تزئین شده و نوشیدنی های خوشمزه ای که سرو می شود، همه در این ماه از سال، به اوج خود می رسد. در ادامه ی مطلب به معرفی چند نمونه از بهترین کشورها برای سفر کردن در این ماه خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

 

زیباترین زمستان در این شهرها

 

 

فرانکفورت در کریسمس

فرانکفورت در کریسمس

فرانکفورت، آلمان

برلین یا مونیخ نه، اما فرانکفورت می تواند برای سفر در ماه دسامبر، فوق العاده باشد. باشگاه های شیک و زیبا، معماری های فوق العاده که با برف پوشیده می شوند، رستوران های زیبا که مملو از گردشگران هستند و نوشیدنی های خوشمزه، همگی دلایل بسیار خوبی برای انتخاب فرانکفورت به عنوان مقصد گردشگری در کریسمس است.
دسامبر دقیقا ماهیست که گویا جادوگری، این شهر را جادو کرده است و همه چیز را به رنگ سفید در آورده است. بازارهای دکور شده برای کریسمس و اسکیت بازی مردم روی یخ بسیار دیدنی است.

دلیل دیگری که سفر به فرانکفورت را پیشنهاد می کنیم، قیمت مناسبی آن نسبت به سایر تورهاست.

 

لوس کابوس، مکزیک

اگر علاقه مند به تماشای تردد کابوی ها هستید، این شهر یکی از بهترین مقاصد گردشگری در این ماه است، به خصوص که اقامتگاه های آن، حال و هوای عجیبی می گیرند.

 

کریمس در لاس وگاس

کریمس در لاس وگاس

 

لاس وگاس، نوادا

اگر شما عاشق بازی و هیجان هستید، لاس وگاس بهترین گزینه برایتان خواهد بود.

در ماه دسامبر ،نرخ هتلهای این شهر پایین می آیند و در صورتی که انتخاب درستی انجام بدهید، میتواندی علاوه بر ربهره بردن از یک هتل خوب، قیمت بسیار مناسبی نیز پرداخت کنید. این شهر را در این ماه می توان فستیوالی از غذاهای مختلف نامید، چرا که شما می توانید در جای جای شهر، انواع غذاهای رنگی و خوشمزه را بیابید.

 

کریسمس در کبک

کریسمس در کبک

کبک، کانادا

در این شهر شما می توانید رومانتیک ترین زمستان عمرتان را ببیند. این شهر دیوار کشیده شده ی سفید رنگ در زمستان، با تماشای مراسم عروسی در یخ و برف می تواند تجربه ای فوق العاده در ماه دسامبر باشد.

 

این چند شهر می توانند سفری بسیار لذت بخش در آخرین ماه سال میلادی را برای مسافران رقم بزند. شما دوست دارید به کدام شهر سفر کنید؟ شهر رویاهای شما کدام است؟