تور اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا ویژه ی نوروز 97

از میان تورهای ترکیبی اروپایی، تور اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا ویژه ی نوروز 97 یک تور کامل و استثنائی می باشد.

این تور توسط آژانس مسافرتی پارمیدا تورز برگزار شده و زمان آن از 27ام اسفند تا 12 فروردین 1397، به مدت 14 شب و 15 روز خواهد بود.

برنامه ی تور اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا

برنامه ی گردشگری این تور مسافرتی ویژه ی ایام نوروز 97 با پرواز به وسیله ی هواپیمایی اتریش به مقصد شهر وین در کشور اتریش آغاز می شود.

تمام روز دوم سفر را به گشت و گذار در شهر وین اتریش گذرانده و از جاذبه های گردشگری از جمله کتابخانه ی ملی اتریش، قصر بلودر، ساختمان شهرداری راسائوس، قصر هوفبرگ، کلیسای سنت استفان، رود دانوب، خانه ی موتزارت و … دیدن خواهید کرد.

روز سوم سفر نیز به بوداپست رفته و در این شهر زیبا به گردشگری خواهید پرداخت.

روز چهارم به صورت آزاد در اختیار توریست ها قرار می گیرد تا به هر گونه که میل دارند، وقت خود را گذرانده و احیانا در مراکز خرید و فروشگاه ها به خرید بپردازند.

روز پنجم صبحانه را در هتل صرف کرده و به پاریس پرواز می کنید. در روز ششم نصف روز را در شهر پاریس با تور گردشگری همراه بوده و روز هفتم زمان زیادی را به بازدید موزه ی لوور اختصاص خواهید داد.

در شهر پاریس به جز موزه ی لوور، به بازدید مکان های دیدنی دیگر از جمله کاخ لوکزامبورگ، خیابان شانزه لیزه، میدان اتوآل، طاق پیروزی، برج ایفل، کاخ ورسای، آرامگاه پانتئون و… می روید.

پرواز به شهر رم در روز هشتم صورت خواهد گرفت. و در روز نهم شهر رم را به خوبی خواهید گشت. در شهر رم به مکان هایی از قبلی فواره ی تروی، کلیسای سنت پیتر، کلیسای جامع سنت جان لاتران، شهر واتیکان، قلعه ی سنت آنجلو، معبد پانتئون، پله های اسپانیایی، پارک ویلا بورگز، کلیسای سانتا ماریا دل پوپولو، و… خواهید رفت.

روز دهم نیز باز وقت آزاد برای توریست های این تور ویژه ی اروپایی خواهد بود.

در روز یازدهم سفر به شهر بارسلونا رفته و این روز و روز دوازدهم به گردش در این شهر خواهد گذشت. در بارسلونا به قصر موسیقی کاتالان بارسلونا قدم گذاشته و از کلیسای کاتولیک ساگرادا فامیلیا دیدن خواهید کرد.

همین طور در این شهر به موزه ی ملی هنر کاتالونیا بارسلونا می روید از دیدن زیبایی های آکواریوم بارسلونا لذت می برید.

پارک تفریحی پورتا ونتورا، کلیسای جامع بارسلونا، پارک گوئل بارسلونا، موزه ی پیکاسو بارسلونا و… از دیگر دیدنی های این شهر تاریخی هستند.

روز سیزدهم باز وقت آزاد بوده و روز چهاردهم نیز به گشت در بارسلونا خواهد گذشت. در روز پانزدهم سفر صبحانه را در هتل محل اقامت خود در شهر بارسلونا نوش جان کرده و به فرودگاه می روید تا با پروازی لوکس به تهران بازگردید.

تور اتریش،فرانسه،ایتالیا و اسپانیا

تور اتریش،فرانسه،ایتالیا و اسپانیا

تور اتریش،فرانسه،ایتالیا و اسپانیا

تور اتریش،فرانسه،ایتالیا و اسپانیا

تور اتریش،فرانسه،ایتالیا و اسپانیا

تور اتریش،فرانسه،ایتالیا و اسپانیا

تور اتریش،فرانسه،ایتالیا و اسپانیا

تور اتریش،فرانسه،ایتالیا و اسپانیا