از سرزمین جادویی چین چه میدانید؟

در چین سرزمین جادویی وجود دارد، که قدم گذاشتن در آن مانند سفر به جهانی دگر است. این منطقه که به پارک Huanglong شهرت دارد. اما به منطقه افسانه ای چین هم لقب گرفته!

پارک Huanglong یکی از باید هایی است که توصیه میشود در سفر به چین از آن دیدن کنید.

آب های آبی روشن که در تالاب های کوچک در کنار هم قرار دارند آن هم تا جایی که چشم کار می کند منظره ای باور نکردنی را به وجود آورده است. اگر در فصل تابستان از این منطقه دیدن کردید انتظار دیدن درختان سبز و زیبا که شکوفه کرده اند را هم در اطراف این حوضچه های کوچک داشته باشید.

پارک ملی HUANGLONG

پارک ملی HUANGLONG

پارک ملی HUANGLONG در ایالت SICHUAN از SONGPAN چین قرار گرفته و به داشتن برکه های رنگارنگ، کوه هایی با قله های برف اندود و دره ها و جنگل های بکر مشهور است.

این حوضچه های آب در واقع ساختارهای طبیعی هستند. که از ترکیبات کلیسم کربنات یا آهک سفید بوجود آمده اند.

این پارک ملی در سال 1990 در فهرست میراث فرهنگی جهانی یونسکو به ثبت رسیده و معمولا در برنامه تور چین بازدید، از این سرزمین جادویی چین در نظر گرفته می شود.

همین که به این منطقه قدم می گذارید، گودال های کوچک با آب شفاف کریستالی و زیبا توجه شما را به خود جلب می کنند که همان برکه های YINGBIN یا رنگارنگ مشهور هستند که به ویژه در بهار با اضافه شدن شکوفه، درختان سرسبز، پروانه و آواز پرندگان، ترکیب سحرآمیزی را بوجود می آورند.

Huanglong

Huanglong

در فصل زمستان، ترکیب آبشارها، جنگل ها و بامبوهای یخ زده شما را به دنیای یخی جادویی دعوت می کند.

از جمله جاذبه های گردشگری چین که در پارک HUANGLONG می بینید می توان به آبشار Feipuliuhui، غار Xishen، غار و معبد اژدهای زرد که 3 تندیس زیبا از بودا را در خود جای داده و البته برکه های رنگارنگ HUANGLONG اشاره کرد که شاخص ترین جاذبه این پارک ملی است.