تور و خرید ارزان در مالزی

شاید هیچ چیز برای استقبال از زمستان پیش رو، بهتر از تور ارزان مالزی آذر 96 نتواند، شما را برای استقبال از زمستانی خوش آماده کند!

با کمترین هزینه سفری خارج از کشور میروید. تمام خستگی پاییز را فراموش کرده و در نهایت با خرید بهترین اجناس از بازارهای ارزان مالزی لباس های گرم زمستان تان را هم تهیه میکنید.

از ارزانی و خرید گفتیم بد نیست سری هم به بازار های ارزان مالزی بزنیم و بررسی کنیم که کدامیک به صرفه تر است!

در همین ابتدا بهتر است آدرس گرانترین بازارهای مالزی را بگوییم که در صورت عبورتان از آنجا هوس خرید حتی به سرتان هم نزند. گرانقیمت ترین بازارهای شهر کوالالامپور در نزدیکی برج دوقلوی پتروناس هستند، بهتر است، از این حله دور کنید. چرا که همان اجناس با کیفیت را در دیگر بازارها با قیمتی خیلی پایین تر میتوان خرید.

مرکز خرید تایمز اسکوئر

time-square

time-square

مرکز خرید تایمز اسکوئر با بیش از 1000 مغازه و 65 رستوران یکی از جاذبه های تفریحی مالزی و ارزان ترین مراکز خرید کوالالامپور نیز به شمار می رود. بهترین سوغاتی های ارزان قیمت را از تایمز اسکوئر بخرید. تایمز اسکوئر مالزی در نزدیکی خیابان پودو و ایستگاه مترو بوکیت بینتانگ قرار دارد. فاصله این مجتمع تجاری از برج های دوقلوی مالزی کمتر از 15 دقیقه با ماشین است.

بازار مرکزی کوالالامپور

central-market-outside

central-market-outside

بازار مرکزی کوالالامپور یکی از قدیمی ترین مراکز خرید مالزی به دلیل ارزانی و تنوع کالا گردشگران تور مالزی را به خود جذب می کند. بازار مرکزی از ارزانقیمت ترین بازارهای شهر کوالالامپور می باشد و مواد غذایی، صنایع دستی و هنری را به فروش می رساند. رستوران ها و کافی شاپ ها از دیگر ویژگی های برجسته سنترال مارکت مالزی هستند.

بازار پتالینگ

petaling_street

petaling_street

بازار خیابانی پتالینگ (Petaling Street) در کوالالامپور که به بازار چینی ها (محله چینی ها) نیز معروف می باشد، حال و هوایی سنتی دارد. در اینجا همه چیز از اسباب بازی و للباس گرفته تا لوازم برقی را می توانید از مغازه ها و دستفروشها بخرید. رستورانهای پاساژ پتالینگ نیز غذاهای سنتی مالزی را سرو می کنند.