بهترین سوغات کشورهای اروپایی

قیمت تور اروپا زمستان 96 را از صفحه ی تورهای اروپای پارمیدا تورز جستجو کرده و در صورتی که بخواهید زمستان امسال را با یک سفر لوکس خارجی به پایان برسانید، یکی از تورهای ترکیبی اروپا می توانند بهترین گزینه برای گردشگران مشکل پسند ایرانی باشد.

در این مطلب نگاهی به سوغاتی های بومی و بسته به فرهنگ برخی از کشورهای اروپایی انداخته و به توریست هایی که سفر به اروپا را به زودی در برنامه ی خود دارند، پیشنهاد می دهیم از این سوغات در چمدان های خود داشته باشند.

سوغاتی از کشور رومانی

سوغاتی اصیل در کشور رومانی، قاشق های چوبی ست. این قاشق ها با قالب های گوناگونی ساخته شده و به سلیقه ی خود می توانید انواعی از این قاشق های تاریخی را خریداری نمایید. در پس هر یک از نقوش این قاشق ها فلسفه ای نهفته است که باید از خود رومانی ها سراغ آن را گرفت.

سوغات رومانی

سوغات رومانی

سوغاتی از کشور اسپانیا

بادبزن های اسپانیایی ها بهترین سوغاتی ست که در این کشور می توانید به عنوان نماد خانم های اسپانیایی تهیه کنید. قیمت این سوغاتی ارزان بوده و شما می توانید بادبزن هایی با هزاران طرح و نقش گوناگون در اسپانیا بیابید.

سوغات اسپانیا

سوغات اسپانیا

سوغاتی از کشور یونان

یونانی ها به چشم زدن بسیار معتقد بوده و برای همین چشم زخم آبی رنگ در تمام خانه های یونانی ها یافت می شود. این چشم زخم ها معروف ترین سوغاتی یونان نیز به شمار می روند.

سوغات یونان

سوغات یونان

 

سوغاتی از کشور ایتالیا

چرم ایتالیا معروف ترین چرم در قاره ی اروپا به شمار رفته و محصولات چرمی در این سرزمین فرهنگ و هنر بیش از هر چیزی برای توریست ها جذاب خواهد بود.

سوغات ایتالیا

سوغات ایتالیا

سوغاتی از کشور هلند

سفال های سفید و آبی هلندی که در طرح و اشکال گوناگون ساخته می شوند، سوغاتی از قلب تاریخ و تمدن هلند محسوب شده و در طول تاریخ به سال 1600 میلادی می رسند.

سوغاتی از کشور هلند

سوغاتی از کشور هلند

 

سوغاتی از کشور کرواسی

کلوچه های قلبی کرواسی، معروف ترین سوغاتی خوردنی در این کشور اروپایی هستند.

سوغات کرواسی

سوغات کرواسی

سوغاتی از کشور آستریا

تصور نکنید سوئیس تنها کشور اروپایی ست که شکلات هایش بهترین سوغاتی آن خواهند بود. شکلات های موزارت آستریا این عنوان را از انحصار سوئیس بیرون آورده اند.

سوغات آستریا

سوغات آستریا

سوغاتی از کشور لهستان

لهستانی ها خرید سنگ کهربا را به عنوان سوغاتی به توریست ها پیشنهاد می کنند.

سوغاتی از کشور لهستان

سوغاتی از کشور لهستان

سوغاتی از کشور فرانسه

به هر کجای فرانسه که سفر کنید، پنیرهای مختلفی را دیده و حتما وسوسه می شوید که از این پنیرها بچشید. اما پنیر کاممبر بهترین پنیری ست که در کشور فرانسه به شما پیشنهاد خواهد شد. حتما از این پنیر برای سوغاتی خریده و با خود به کشور بیاورید.

سوغات فرانسه

سوغات فرانسه

سوغاتی از کشور چک

کریستال های چک بهترین کریستال هایی هستند که در سراسر جهان ساخته شده و در قاره ی اروپا نیز بازار گرمی به خود اختصاص داده اند.

سوغات چک

سوغات چک

 

سوغاتی از کشور اوکراین

پتوهای پشمی اوکراین بهترین سوغاتی این کشور هستند به خصوص که در فصل زمستان به اروپا سفر کنید.

سوغات اوکراین

سوغات اوکراین

سوغاتی از کشور سوئیس

اما چه کسی ست که اسم سوئیس را شنیده و به یاد شکلات های بی نظیر سوئیسی نیفتد. واقعا حیف است که به سوئیس سفر کنید و یک عالمه شکلات خوشمزه ی سوئیسی با خود سوغات نیاورید.

سوغات سوئیس

سوغات سوئیس

سوغاتی از کشور انگلستان

انگلیسی ها نیز از این بازی دور نمانده و در زمینه ی شکلات حرف هایی برای گفتن دارند. شکلات کادبوری در انگلستان یک سوغاتی ممتاز خواهد بود.

سوغات انگلستان

سوغات انگلستان