تور برزیل ویژه ژانویه 2018

برنامه ریزی برای سفرهای خارجی ژانویه 2018 شروع شده و یکی از بهترین و رویایی ترین تورهای خارجی که توسط آژانس هواپیمایی پارمیدا توصیه می گردد، تور برزیل می باشد.

تور برزیل ویژه ی ژانویه ی 2018 شامل 2 شب سائوپائولو، 3 شب ایگواسو، و 7 شب ریودوژانیرو یک تور استثنائی خارجی به شمار می رود.

تور برزیل ژانویه 2018

تور برزیل ژانویه 2018

برنامه ی سفر به برزیل

برنامه ی تور برزیل ارائه شده توسط آژانس هواپیمایی پارمیدا ویژه ی ژانویه سال 2018 میلادی به شرح زیر می باشد:

در روز اول تهران را به مقصد استانبول ترک کرده و از آن جا مستقیم به سائوپائولو پرواز می کنید.

روز دوم به گشت در شهر زیبای سائوپائولو گذشته و در روز سوم پس از نصف روز گردشگری و بازدید از جاذبه های دیدنی سائوپائولو به شهر ایگواسو پرواز خواهید کرد.

تور برزیل ژانویه 2018

تور برزیل ژانویه 2018

در همان روز سوم در هتل محل اقامت خود در شهر ایگواسو مستقر شده و روز چهارم به آبشار مشهور ایگواسو می روید. همین طور ناهار روز چهارم در رستوران باشکوهی که مقابل آبشار ایگواسو واقع شده، صرف خواهد شد.

روز پنجم نیز در شهر ایگواسو گذشته و در نیمه ی دوم روز ششم به شهر ریو دوژانیرو منتقل می شوید.

بازدید از کوه کورکووادوی شهر ریودوژانیرو در برنامه ی گشت روز هفتم قرار داشته و همین طور به تماشای مجسمه ی حضرت مسیح در قله ی کوه کورکووادو خواهید رفت. ساحل و خلیج کوپاکوبانا از دیگر مناطقی هستند که در روز هفتم تور برزیل خواهید شناخت.

تور برزیل ژانویه 2018

تور برزیل ژانویه 2018

در روز هشتم سفر به برزیل، کوه باستانی شوگرلوف شهر ریودوژانیرو در خلیج گوانابارا را دیده و در جنگل های بی نظیر تجوکا به گردش خواهید پرداخت.

روز نهم را نیز به گردش در جزایر بهشت مانند حاشیه ی شهر ریو گذرانده و روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم مسافرین تور برزیل پارمیدا تورز به اختیار خود در شهر ریودوژانیرو به گشت و گذار می پردازند.

تور برزیل ژانویه 2018

تور برزیل ژانویه 2018

به خصوص توریست هایی که قصد خرید دارند در این روزها می توانند به مراکز خرید لوکس ریو رفته و کالاهای مورد نظر خود را تهیه کنند.

روز سیزدهم نیز تا ظهر آزاد بوده و سپس به فرودگاه می روید تا به ایران زیبا بازگردید.