شهر بازی سان وی لاگون؛ مالزی

اگر قصدتان از سفر به مالزی تفریح و هیجان است. پس پیشنهاد میدهیم سری به شهر بازی “سان وی لاگون” بزنید. چرا که هیجان انگیز ترین تفریحات را در این شهر بازی مالزی تجربه خواهید کرد.

تور مالزی لحظه آخری را فراموش نکنید.

 

شهربازی سان وی لاگون «Sunway Lagoon»

 

Sunway Lagoon

Sunway Lagoon

این مجموعه در پتالینگ جایا ( Petaling Jaya ) منطقه ای در ۱۵ کیلومتری مرکز شهر کوالالامپور می باشد. پارک موضوعی سان وی لاگون، مجموعه ای از انواع تفریحات آبی و غیر آبی متنوعی است که محال است پا به درون آن بگذارید و لحظه ای کسل و کلافه باشید!

این پارک موضوعی بزرگ در کل ۳۵ هکتار وسعت دارد و از ۶ بخش مختلف تشکیل شده است:

* نیکلدیون لاست لاگون

* پارک آبی

* شهربازی

* باغ وحش

* پارک هیجان

* پارک وحشت

در هر یک از این بخش ها سرگرمی های متنوع و غیر قابل چشم پوشی، به گونه ای در برابر شما قرار می گیرد که متوجه گذر زمان و اتمام روز نخواهید شد.

پرش از ارتفاع

پرش از ارتفاع

زمانی که پارک موضوعی سان وی لاگون در سال ۱۹۹۲ در مالزی افتتاح شد، سالانه ۲ میلیون بازدیدکننده را به خود اختصاص داد و افتخارات و عناوینی را از آن خود کرد. به طور مثال نخستین فلو راید (نوعی شبیه ساز موج سواری) و نخستین سینما ۵ بعدی و آبی مالزی، در مجموعه سان وی لاگون افتتاح شد. همچنین عنوان بزرگترین سرسره آبی جهان در سال ۲۰۱۳، به سرسره وو’ووزلا در ساون وی لاگون مربوط می شود.

البته بزرگ ترین ساحل مصنوعی موج دار در دنیا و طولانی ترین پل معلق مالزی را نباید از قلم انداخت. طیف متنوع سرسره های آبی، بازی های هیجان انگیز با گردش ۳۶۰ درجه، بلندترین اسلینگشات مالزی و … و … دیگر تفریحات جالب توجه سان وی لاگون هستند.