ساحل طبیعی و مینیاتوری در اسپانیا+فیلم

آنقدر مکانهای دیدنی و شگفت انگیز در کشور اسپانیا زیاد هستند که با دانستن آن به دنبال تور اسپانیا ارزان خواهید بود تا از نزدیک این سرزمین رویایی را تماشا کنید.
از معماری باشکوه شهرهای اسپانیا و بناهای باستانی قرون وسطایی که بگذریم طبیعت اسپانیا جادو کننده است. طبیعت این کشور اروپایی بیش از جاذبه های تاریخی و هنری اسپانیا دل را می برند.
در این مطلب قصد داریم فیلمی از ساحلی رویایی را به شما نشان بدهیم که با تماشایش فقط دلتان می خواهد هر طور شده با تور اسپانیا ارزان به این مکان زیبا و البته مرموز سفر کنید. آنجا جایی نیست جز ساحل Playa de Gulpiyur.

ساحل رویایی Playa de Gulpiyur

در جایی در نزدیکی سواحل شمالی اسپانیا در نزدیکی شهر پانس سواحل صخره ای بی نظیری را می بینید که با طبیعت سرسبز منطقه تصویر بینهایت رویایی ای را خلق کرده اند.
اما سواحل صخره ای در دنیا زیاد هستند، آنچه شگفت انگیز است ساحل Playa de Gulpiyur است.
در این منطقه قسمتی از ساحل گویا از ساحل اصلی جدا شده و در میان چمن زارها پنهان شده است. در فاصله ی 100 متری از دریای کانتابرین یک قطعه از بهشت را می توانید مشاهده کنید که درست مانند صحنه های ساختگی است، اما حقیقت دارد.

تور اسپانیا ساحل Playa de Gulpiyuri

تور اسپانیا ساحل Playa de Gulpiyuri

در اینجا یک ساحل کوچک به طول 40 متر وجود دارد که مشخص نیست چطور و چگونه در میان چمنزار سر برآورده است. فقط آنچه می توان گفت این است که معجزه ی طبیعت است.
اما یک نظریه می گوید آبهای شور دریای کانتابرین زمین را سوراخ کرده و یک سری تونلهای زیرزمینی را به وجود آورده اند به طوری که آب دریا از این تونل ها به این ساحل وارد می شود.
درواقع آبهای خلیج بیسکوی که در نزدیکی اینجا قرار دارند از طریق همین شبکه ی تونلهای زیرزمینی به این ساحل می آید و امواج ملایم زیبایی را در به وجود می آورند. این ساحل مینیاتوری دارای امواج ملایمی است که به جذابیت این خلیج رویای و مرموز اضافه می کند.

تور اسپانیا ساحل Playa de Gulpiyuri

تور اسپانیا ساحل Playa de Gulpiyuri

در ادامه فیلمی کوتاه از این ساحل رویایی و مرموز را برای شما قرار می دهیم تا جادو شوید: