دختری که زبانش را به خدای کالی اهدا کرد

اهدای اعضای بدن به خدایان را علاوه بر فیلم های تاریخی میتوان به صورت زنده در هند هم مشاهده کرد. اگر نام تور هندوستان را تور عجایب نهیم اغراق نیست!

هنوز هم در هند ادیان مختلف و خرافاتی که از دل این ادیان برخواسته اند قربانی میگیرند. اگرچه در سال ۲۰۱۷ هستیم اما هنوز بت پرستی به کل ریشه کن نشده و چه بسی بیشتر هم شده است.

در گزارش ها آمده است؛ در اتفاق شوک برانگیزی که اخیرا در ایالت مادهیا پرادش هند اتفاق افتاده است، دختری برای رسیدن به حاجاتش زبانش را قطع کرد.

این دانشجوی ۱۹ ساله زبان خود را برای گرفتن حاجت از خدای کالی، قطع کرد.

دختری که زبانش راقطع کرد

دختری که زبانش راقطع کرد

آرتی دوبی، دانشجوی دانشکده TRS در مادهیا پرادش، ظاهرا خواب دیده که خدای کالی از او خواسته تا در ازای دریافت حاجتش، زبانش را برای او قربانی کند و روز بعد وی به معبد این خدا در شهر ریوا رفته تا این کار را انجام دهد.

اگرچه پیش از این نیز از قربانی دادن اعضای بدن به خدای کالی شنیده بودیم ولی عمل این دختر تا حد زیادی بسیار غیرمعمول است، چرا که وی یک زن جوان تحصیلکرده محسوب می شود. بر طبق گزارش های یک شاهد، زن جوانی به معبد کالی رسید و پس از انجام برخی از رسومات معمول با یک تیغ تیز زبان خود را قطع کرد.

او تقریبا بلافاصله پس از انجام این قربانی عجیب، از هوش رفت که به احتمال زیاد ناشی از درد بود، ولی به جای تماس باآمبولانس و رساندن کمک های اولیه به او، خادم معبد و دیگر عبادت کننده ها، به سادگی روی او را با یک روسری پوشاندند و برای بهبود او دعا کردند.

پنج ساعت بعد آرتی دوبی سرانجام هوشیاری اش را بازیافت و در طول این مدت هیچ کس تلاشی برای کمک به او نکرد و در کمال تعجب همه، او بلند شد و دوباره به عبادت کالی مشغول شد و روی صورتش لبخند داشت پس از آنکه اخبار شوک برانگیز به گوشه کنار شهر ریوا رسید، یک آمبولانس و تیمی از پلیس سرانجام برای بازپرسی به معبد رفتند