تایوان مقصد جدید گردشگران مالزیایی

مالزی که یکی از کشور های مسلمان آسیای شرقی است. بعنوان کشوری توریست پذیر و پر از جاذبه دیدنی مقصد خوبی برای سفر و گذراندن اوقات فراقت ما ایرانی ها است. قیمت تور مالزی هم آنقدر گران نیست که از توان قشر متوسط جامعه خارج باشد.

اما بشنوید از مالزیایی ها که اوقات فراقتشان را کجا میروند! هر چند مالزی خودش سراسر زیبایی است اما همیشه هم یک جای زیبا بودن چنگی به دل نمیزند. از این رو مردم مالزی تایوان را بعنوان مقصد سفر های تفریحی برمگزینند.

توریست مالزی

تایوان که یک جزیره خوش آب و هوا است و شرایط مناسبی را برای تفریح فراهم آورده سالهای اخیر مورد توجه مالزیایی های مفرح قرار گرفته است.

مدیر دفتر کوالالامپور اداره گردشگری تایوان گفت، از ژانویه تا جولای امسال حدود ۲۵۶۷۰۳ گردشگر مالزیایی به تایلند سفر کرده است که این تعداد در همین دوره در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۱۵۳۵۴ گردشگر بوده است.

وی افزود، بازدیدکنندگان مسلمان هم اکنون می توانند اپلیکیشن Halal.Taiwan را دانلود کنند و به راحتی غذای حلال در تایوان پیدا کنند. او گردشگران مسلمان به ویژه مالزیایی ها را تشویق کرد تا در فصل شکوفه های گیلاس که از ماه فوریه تا آخر ماه مارس میباشد، از تایوان دیدن کنند .