پرواز آکروباتیک مسکو

شاید تا به حال بارها و بارها سفرهای هوایی و پرواز را تجربه کرده باشید. برای سفر به شهر زیبای مسکو با رزرو تور روسیه 96 نیز پروازی لوکس را پشت سر خواهید گذاشت. اما اگر به دنیای سفرهای هوایی، آن هم از نوع هیجان انگیزش علاقه مند باشید، می توانید در شهر مسکو به مرکز تفریحی پرواز آکروباتیک رفته و اوج هیجان را در این وسیلی جذاب تفریحی تجربه کنید.
پرواز آکروباتیک مسکو به وسیله ی هواپیمای آکروباتیک Extra 330L انجام می شود. این هواپیما تنها یک سرنشین داشته و شما به عنوان خلبان کسی هستید که میزان اوج گرفتن را تعیین می کنید.

پرواز آکروباتیک مسکو

پرواز آکروباتیک مسکو

جالب است بدانید که یک دوربین نیز در قسمت جلوی هواپیما نصب بوده و پس از این که از پرواز پیاده شوید، فیلم تمام مسیری و اوج وفرودهایی که حین پرواز پشت سر گذاشته اید را دریافت خواهید کرد.

شرایط اختصاصی پرواز آکروباتیک مسکو

برای این که لذت پرواز بر فراز شهر مسکو را با یک هواپیمای آکروباتیک تجربه کنید، می باید واجد برخی شرایط اختصاصی باشید. نخست این که سن شما باید بالای 14 سال بوده و برای متقاضیان میان 14 تا 18 سال رضایت والدین ضروری ست.

پرواز آکروباتیک مسکو

پرواز آکروباتیک مسکو

سلامت کامل روحی و جسمی و وزن زیر 125 کیلوگرم نیز از شرایط ضروری سوار شدن بر پرواز آکروباتیک مسکو ست.
و در نهایت این که قد شما نیز باید زیر 195 سانتی متر بوده و البته که شرایط آب و هوایی نیز کاملا برای یک پرواز مهیج آماده باشد.