هفته گذشته چند مکان دیدنی با بار و بندیل

برای ماجراجویی با پرداخت هزینه مطابق بودجه ای که در اختیار دارید، می توانید جذاب ترین مناطق توریستی را در ایران و جهان نشان کرده و با خرید تور راهی بشوید. در این هفته چندین جای توریستی ناب را معرفی کردیم که برخی در دسترس تر بودند و برخی کمی سخت برای رسیدن. البته اگر مشکل هزینه نداشته باشید به راحتی می توانید دور از دسترس ترین نقاط دنیا را هم از نزدیک تماشا بکنید.
اگر کمی پا را فراتر از مرزهای ایران بگذارید به کشور زیبای ارمنستان می رسید. برای سفر به ارمنستان نیاز نیز هزینه ی زیادی را متحمل بشوید. یکی از مکانهایی که در سفر به ارمنستان باید از آن بازدید کنید معبد گارنی است. در مطلب”معبد گارنی در ارمنستان را بیشتر بشناسیم” می توانید با این مکان زیبا و جذاب بیشتر آشنا بشوید.

معبد گارنی ارمنستان

معبد گارنی ارمنستان

هندوستان یکی از کشورهای توریستی جذاب برای تمامی مردم دنیا از فرهنگهای مختلف است که رفتن به آنجا برای هموطنان عزیز نیز به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید با صرف هزینه ی مناسب با خرید تور هندوستان به آنجا سفر کنید و از شگفتیهای این کشور پهناور نهایت لذت را ببرید. در این سفر هیجان انگیز باید از تاج محل دیدن کنید. تاج محل یکی از شگفتیهای جهان است که با دنبال کردن مطلب “تور هندوستان بازدید از تاج محل” می توانید با این مکان زیبا و شگفت انگیز بیشتر آشنا بشوید.

تور هندوستان مسجد تاج محل

تور هندوستان مسجد تاج محل

حال که به هندوستان رفته اید سری به مالزی و شهر زیبای کوالالامپور بزنید و از بلندی های گنتینگ دیدن کنید. اگر می پرسید اینجا دیگر کجاست، مطلب “بلندی های گنتینگ از زیباترین مکان های کوالا لامپور
” را حتما بخوانید.

بلندی های گنتینگ کوالا لامپور

بلندی های گنتینگ کوالا لامپور

اگر اهل تجارت باشید در این فصل سال به گوانجو چین سفر کنید. هر سال در فصل بهار نمایشگاه بهاره گوانجو برگزار می شود که فرصتی خوب برای تجار از سراسر دنیا است. در مطلب “نمایشگاه گوانجو” با این نمایشگاه پربار چینی آشنا بشوید. در ضمن اگر مسافر چین شدید از قصر باستانی پکن دیدن کنید که در مطلب “قصر باستانی پکن بزرگ ترین آثار باستانی در چین” به آن پرداختیم.

تور چین قصر باستانی پکن

تور چین قصر باستانی پکن

اگر کمی بخواهید لوکس تر سفر کنید می توانید به روسیه و کمی دورتر به کشور آمریکا سفر کنید. در سفر به روسیه حتما به ایستگاههای متروی این کشور سری بزنید چراکه در مطلب “زیباترین ایستگاه های مترو در مسکو” دیدیم که ایستگاههای متروی روسیه خود یک اثر هنری باشکوه هستند.

 ایستگاه های مترو در مسکو

ایستگاه های مترو در مسکو

به آمریکا سفر کنید و سری به ایالت تگزاس بزنید. در این شهر اوج هیجان را می توانید در استخر شیشه ای برج Market Square هوستون تگزاس تجربه کنید. در مطلب “ترسناک ترین استخر دنیا” به طور مفصل به این استخر سراسر هیجان پرداختیم.

استخر شیشه ای تگزاس

استخر شیشه ای تگزاس