تور هندوستان بازدید از تاج محل

یکی از کشورهای پرطرفدار برای افراد ماجراجو، کشور هندوستان است. هر ساله گردشگران بسیاری از سراسر دنیا با تور هندوستان به این کشور پرجاذبه و هیجان انگیز سفر می کنند. شما نیز اگر اهل ماجراجویی و تجربه ی مکانهای جدید باشید می توانید با تور هندوستان به صورت هوایی به این کشور زیبا سفر کنید و خاطرات شیرینی را برای خود رقم بزنید.
قیمت تور هندوستان با احتساب قیمت بلیط هواپیما، رزرو هتل و سایر خدمات از 2میلیون 345هزار تومان آغاز می شود که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت پارمیدا به آدرس http://www.parmidatours.com مراجعه بکنید. اما قبل اقدام به خرید، هندوستان را بیشتر بشناسید.

هندوستان

هندوستان

هندوستان سرزمین اسرار

 

هندوستان برای خیلیها سرزمینی پرجمعیت با محله های شلوغ و کثیف شناخته شده است، اما طبیعت و جاذبه های توریستی این کشور فراتر از تمامی این نکات منفی است به طوری که هرساله گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا تشویق به سفر به هندوستان می کند.
هندوستان 7امین کشور بزرگ و دومین کشور پرجمعیت جهان است که در جنوب آسیا واقع شده است. پایتخت هندوستان شهر دهلی نو است که یکی از مقاصد اصلی تورهای هندوستان محسوب می شود.
از لحاظ آب و هوا باید گفت هندوستان سرزمینی پرباران و مرطوب است که در نتیجه ی آن دارای خاک بسیار حاصلخیزی شده است. همین اقلیم خاص طبیعتی سبز و بکر برای هندوستان رقم زده است که بسیاری از طبیعت دوستان را راهی این سرزمین کهن می کند.
در سفر به هند با شگفیتهای بیشماری روبه رو می شوید که ارزش این سفر را برای شما چندین برابر می کند. هند سرزمین رنگها است و این را در پوشش رنگانگ بانوان و معماری به خصوص این کشور می توانید مشاهده کنید. هند سرزمین ادیان و مذاهب مختلف است که خود باعث پیدایش معابد، زیارتگاهها و بسیاری جاذبه های دیگر در این کشور شده است که باید بروید و از نزدیک مشاهده کنید.

تور هندوستان

تور هندوستان

تور هندوستان طبیعت

تور هندوستان طبیعت

هند برای ایرانیان از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است به طوری که هرساله تعداد بیشماری از هموطنان اقدام به خرید تور هندوستان می کنند. اما یکی از جاذبه های گردشگری مهم هند برای ایرانیان مسجد تاج محل است.

تور هندوستان مسجد تاج محل

تور هندوستان مسجد تاج محل

مسجد تاج محل

 

در سفر به هند از یکی از مشهورترین بناهای تاریخی جهان به نام مسجد تاج محل دیدن می کنید. باید گفت تاج محل یکی از عجایب هفتگانه ی جدید دنیا به حساب می آید که در قرن 17میلادی بنا شده است.
تاج محل در نزدیکی شهر آگره در 200کیلومتری جنوب دهلی نو واقع شده است که اغلب تورهای هندوستان دیدار این بنای باشکوه را در الویت قرار می دهند.
تاج محل نماد عشق است چراکه این بنا به دستور شاه جهان برای یادبود همسر ایرانی اش در سال 1632 میلادی ساخته شد. بعدها خود شاه جهان نیز در کنار همسرش در این بنا به خاک سپرده شد.
این بنای باشکوه به وسعت 18 هکتار براساس معماری ایرانی اسلامی هندی در مدت 15 سال ساخته شده است. از معماری خیره کننده ی این بنای باشکوه هرچه بگوییم کم است اما باید به شگفتی اصلی این بنا اشاره ای بکنیم.
این بنا در ساعات مختلف روز رنگهای مختلفی به خود می گیرد. این بنای رویایی در هنگام صبح به رنگ صورتی، عصر هنگام به رنگ سفید شیری و هنگام شب به رنگ طلایی دیده می شود که آنرا جز شگفت انگیز ترین بناهای باستانی قرار داده است.

تور هندوستان مسجد تاج محل

تور هندوستان مسجد تاج محل