پروازهای داخلی و خارجی در دور اول سفرهای نوروزی

بلیط های هواپیما خریداری شده و آمار فرودگاه ها خبر از انجام ۸۱۴۳ پرواز داخلی و خارجی در دوره ی اول سفرهای نوروزی داده اند.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در دور اول سفرهای نوروزی که از ۲۵ اسفند ۹۵ آغاز و تا پایان چهارم فروردین ادامه داشت ۸۱۴۳ پرواز داخلی و خارجی انجام شده است.

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان هواپیمایی کشور، رضا جعفرزاده افزود: از این تعداد پرواز ۵۱۵۰ پرواز داخلی و ۳۰۴۰ پرواز خارجی بوده، همچنین براساس آمار دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها شرکت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، در مدت یاد شده به ۹۶۸۷ پرواز عبوری از آسمان ایران نیز سرویس دهی شده است.

 

پروازهای داخلی و خارجی در نوروز 96

پروازهای داخلی و خارجی در نوروز ۹۶

وی با بیان اینکه ملاک ارزیابی عملکرد شرکت‌های هواپیمایی در پایان پروازهای نوروزی براساس رضایتمندی مسافران خواهد بود از شرکت‌های هواپیمایی خواست؛ در صورت بروز تاخیر براساس دستورالعمل حقوق مسافر عمل کنند.

 

پروازهای داخلی و خارجی در نوروز 96

پروازهای داخلی و خارجی در نوروز ۹۶

جعفرزاده گفت: همانطور که قبلا نسبت به بعضی از تخلفات دفاتر و منابع توزیع بلیت هواپیما مبنی بر لغو، تعلیق و جریمه هشدارهایی داده شده، اکنون نیز تاکید می‌کنیم که نسبت به شکایات ارسال شده از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری (www.cao.ir) برخورد قاطع صورت گرفته و کوتاهی نخواهیم کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در پایان از مسافران خواست: بلیت‌های خود را از منابع غیر معتبر خریداری نکنند اگرچه امکان اعتبار سنجی بر روی سایت سازمان هواپیمایی کشوری و سایت های شرکت‌های هواپیمایی و انجمن این شرکت‌ها فراهم است.

 

یکی از سایت های معتبر برای خریداری بلیط هواپیما خارخی و داخلی، سایت فروش بلیط زورق است. شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر، بلیط های خود را به راحتی تهیه کنید:

http://zoraq.com/