واگن های جدید در قطارها برای افزایش ظرفیت مسافران

روش های مختلفی برای سفر مسافران وجود دارد، با خرید بلیط هواپیماها، قطار، اتوبوس و یا خودروهای شخصی سفر می کنند. اما شاید به دلیل آنکه قیمت بلیط نوروزی هواپیما برای بسیاری گران باشد، گردشگران سفر با قطار را ترجیح بدهند.
در تازه ترین اخبار حمل و نقل خبر از ورود واگن های جدیدی به ناوگان ریلی ایران شده است که ظرفیت جا به جایی مسافران را به روزانه 25 هزار صندلی افزایش داده است.

 

افزایش واگن قطارها

افزایش واگن قطارها

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا یز در همین رابطه اعلام کرده است که ظرفیت‌های جدید ایجاد شده که مربوط به بازه زمانی 25 اسفند 95 لغایت 15 فروردین 96 است از بعد از ظهر روز جاری ٢٤ اسفند‌ماه در سامانه فروش شرکت رجا قرار می‌گیرد.
او همچنین در ادامه ی سخنان خود این چنین گفت: با ورود سری جدید ناوگان شرکت رجا، صندلی‌های ایجاد شده جدید در مسیرهای پرتقاضا مانند تهران- مشهد، تهران-اهواز و تهران- شیراز قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بلیت این قطارها از طریق همه شبکه‌های فروش شرکت رجا شامل نمایندگی‌های مجاز فروش در سراسر کشور، وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، اپلیکیشن فروش بلیت برای سیستم‌های اندروید که این نرم‌افزار از طریق سایت رجا قابل دریافت است و همچنین سامانه‌ی 1539 قابل دسترسی است.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا اعلام کرد: سامانه‌‌ ارتباط با مشتریان این شرکت با شماره تلفن‌های 1539 (از تهران) و 88347073 -021 (از شهرستان)‌ آماده پاسخ‌گویی است.